29 Ocak 2014

Garanti Bankası Kuryenet'i Neden Tercih Ediyorsunuz?

Garanti Bankası tarafından ne zaman bir kart gönderilse Kuryenet'e teslim ediliyor. Neden bu kadar ciddiyetsiz ve umursamaz bir kargo şirketiyle çalışıyorsunuz. Kuryenet'i arıyorum hep süreç aynı şekilde kayıt alıyorlar randevu alıyorlar sonra teslim etmek için tam 1 hafta bekletiyorlar bu yorumları ciddiye alıp hizmet kalitenizi biraz yükseltseniz güzel olur diye düşünüyorum.

Kartım 1 hafta geçmesine karşın halen teslim edilmedi. En son müşteri hizmetleri kartın şubeye teslim edileceğini vurgulamasına karşın işi gücü bıraktık sizin keyfinizi bekliyoruz.

Hakan 110 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz Hakan U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön