07 Şubat 2014

Garanti Bankası Kuryenet Kartımı Hala Teslim Etmedi!

Garanti Bankası'ndan talep ettiğim banka tarafından basılıp Kuryenet'e teslim edilen kart nedense
3 haftayı geçkin bir süredir teslim edilmedi. Garanti Bankası gibi müşteri ilişkileri konusunda diğer bankalardan önde olduğunu düşündüğüm bir kuruluşun neden saçma sapan bir kurye firmasıyla çalıştığını merak ediyorum.

Kuryenet tarafından hiçbir bildirim yapılmadan teslimata gelen kurye görevlisi aynı binada olmama rağmen o an odamda bulunmadığım için kartımı teslim etmeden gitmiş ve müşteri hizmetlerini arayıp kartımı talep ettiğimde bölgeye dağıtımın belirli günlerde olduğunu söyledir.

Kuryenet bir kurye firması ise İstanbul'un göbeğine neden belirli günler hizmet veriyor.

Rıdvan 144 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz Rıdvan B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön