14 Şubat 2014

Garanti Bankası Kullanmadığım Hesaptan İşletim Ücreti Alıyor!

Bu banka beni hayal kırıklığına uğratmıştır. Garanti Bankası'nın bir çok ürününü kullanmama rağmen, kredi kullandığım an da bana mecburi açtırılan hesaptan , hesap işletim ücreti diye 50-60 TL civarında para kesintisi yapılmıştır. Sorunsuz müşterilerinize en azından bunu uygulamayın. Bu ücretin tarafıma iade edilip bir daha alınmaması sağlanmadığında 2 kredi kartımı ve dolayısıyla otomatik fatura ödeme işlemlerimi iptal ettireceğim.

Hiç kullanmadığım hatta kartı dahi elimde olmayan bir hesabım var ve hesap işletim ücreti kesiliyor. Acil dönüş bekliyorum.

Muammer 62 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimiz Muammer D.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön