06 Şubat 2015

Garanti Bankası Kullanıma Kapalı Karta Aidat!

Borcundan dolayı yapılandırdığım ve ödemesini komple bitirdiğim kullanıma kapalı kartıma kartınız kullanıma kapalı ama açık diyerek 75 TL kart aidatı yansıtılmıştır. Müşteri hizmetlerindeki temsilci ile ilk görüşmemde aidatın iadesi ile ilgili form doldurduğunu söylemişti.

06.02.2015 - 12:56 tarihi ve saatinde yapmış olduğum 2. görüşmede ise kartın borcunun bittiği için aidatı iadesi ile ilgili geri bir ödeme yapılmayacağını söylüyor. Öncelikle şahsıma kullanıma kapalı bir kartın nasıl olarak açık tutulup aidat yansıtıldığı bilgisinin verilmesini istiyorum sonrasında da kartına yansıtılan aidatı iadesini istiyorum.

Yakup 482 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Yakup K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön