11 Şubat 2014

Garanti Bankası Kullanılmayan Hesaba Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Garanti Bankası'nda vadesiz mevduat hesabı olarak kullanılan ve hatta kullanılmayan hesaba ilişkin olarak yılda 2 defa hesap işletim ücreti uygulanmaktaymış. Müşteri temsilcisi bana böyle söyledi. bunun bir tanesi ocak diğeri temmuz ayındaymış.

İlginç ve komik banka, güzel söylem , bu nasıl iş yahu saf mıyız biz? Kullanılmayan hesabın, hesap işletim ücreti mi olur? Müşteri temsilcisi S. ha, bu hesap kullanılmıyor, işlem yapılmıyor, bunun için hesap işletim ücreti mi alıyorsunuz, çok komiksiniz hem de bunu yılda 2 defa alırız demezler mi? 48*2=96 tl helal olsun mu diyeyim, der miyim sizce?

Erdoğan 122 Okunma

Cevaplar

  • Erdoğan'ın Teşekkür Mesajı13 Şubat 2014

    Garanti Bankası Haklı Müşteri Destek Hattından, Özcan bey ile yapılan görüşme sonrasında, hesaba yansıtılan 58 tl'lik kesintinin, hesapta 2013 yılında hiç hareket olmadığından ve maaş hesabım olduğundan dolayı iadesi 10 dakika önce gerçekleşti, hesabıma aktarıldı. yapılan gerekli açıklama ve ilgiden dolayı teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Erdoğan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön