02 Nisan 2013

Garanti Bankası Kullanılmayan Hesaba Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Garanti Bankası 12814*** Numaralı Müşterisiyim. Bu bankadan 8 yıldır hesap ve kredi kartı kullanıyorum. Bu hesabı ise kredi kartım haricinde uzun zamandır kullanmıyorum Buna rağmen banka, İnternet sitesinde açıkça belirtmediği 37,22 TL'lik hesap işletim ücretini, hakkında ilgili mahkemelerin emsal kararı olmasına rağmen kesmiş bulunmaktadır. Bu paranın iadesi için banka ile irtibata geçmeme rağmen bir geri dönüş sağlanmadı. Kesilen bu ücret ile ilgili ne kadar erken fark edip ücretin iadesini talep edersek o kadar haksız olduklarını bildiklerinden olsa gerek ki cevap vermemek konusunda ısrarcılar.

Ertugrul 747 Okunma

Cevaplar

  • Ertugrul17 Nisan 2013

    ŞikayetVar.Com üzerinden yaynda bulunan şikayetim ve Bankanın kendi sitesi üzerinden yaptığım şikayetlere banka tarafından verilen cevap kesinlikle böyle bir iadenin mümkün olmayacağı yönündeydi. Banka yetkililerine yazılı olarak yaptığım başvuru sonucunda söz konusu ücretin iadesini almış bulunuyorum. Hakkınızı aramaktan çekinmeyin çüünkü zaten onlarda hakkınızı aramayasınız diye mümkün değil diyorlar.

  • Ertugrul02 Nisan 2013

    iyi de şikayeti buraya bildirmeden önce Garanti Bankası A.Ş. resmi internet sitesi üzerindeki şikayet formu ile de bildirdim ancak ordan da bir geri dönüş sağlanmadı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön