11 Şubat 2014

Garanti Bankası Kullandığım Krediye 1 Yıl Sonra Sigortası Primi Kesti!

Garanti Bankası yetkilileri;
Bankanız tarafından geçen sene kullanmış olduğum kredinin şahsıma hiçbir bilgi verilmeden hayat poliçesi adı altında 100 tl keseceği mesajı göndermişsiniz. Kızım İzmir Bostanlı şubenizi aradığında yetkili B**** D. bu parayı ödeyeceksiniz diyerek kızımı terslemiştir.

Krediyi geçen sene kendisi kullandırmasına rağmen bir yıl sonra bizden 100 TL kesileceği bilgisini bize iletmedi. Ben bu parayı ödemeyeceğimi ve şahsıma gerekli bilgilerin doğru verilmesini rica ederim.

Sevim 111 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Sevim E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön