Garanti Bankası Kredimi Yapılandırmıyorsunuz.

Arslan Yücel E. |

Garanti Bankası'ndan kullandığım kredimi yapılandırmak istiyorum. Ama banka bu konuda hiç olumlu davranmadığı gibi telefonda itici konuşmalar yapıyor. Benim yapılandırma isteğindeki amacım ne bankanın parasını almasında sıkıntı yaşaması ne de benim ödemede sıkıntı yaşamam. Ben sadece kalan tutarımın yapılandırılarak tekrar 36 aydan taksitlere bölünmesini ve aylık taksit tutarının düşmesiyle ödemelerimi yapmak istiyorum ben ödemeyecek değilim bunu ama Garanti Bankası bunu yapamayacağını söylüyor. Sonuçta ödememin düzene girmesi için istiyorum. Lütfen bana yardımcı olunuz.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arslan Yücel E.
  08 Mayıs
  18:46

  Hala sizden kredi yapılandırma için olumlu bir dönüş bekliyorum ve sizde hala dönüş yapmıyorsunuz. Amacım hem sizin hem benim rahat etmem ama hala karşılıklı olarak beklemeye devam ediyoruz.

 • Arslan Yücel E.
  06 Mayıs
  10:15

  Hala benimle iletişime geçmenizi bekliyorum Garanti Bankası siz ve ben bekleyerek sorun çözülmeyeceğini bilmeliyiz

 • Arslan Yücel E.
  03 Mayıs
  14:21

  Beni arayıp bunu ancak 18 ay içinde iki defa yapabiliyoruz diyorsunuz. Ama bunu yaparkrn bana bunu söylemediniz. Hem bunu yaparken tasit tutarımı yükselttiniz. şimdi de yapılandıtma yapamıyoruz diyorsunuz ben bir çözüm isterken iki tarafında yararına siz sadece ödeme yapmamı istiyorsunuz. Ben sizden çözüm istiyorum bahane değil Garanti Bankası.

 • 29 Nisan
  09:59

  Müşterimiz Sn. Arslan Yücel E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş