16 Şubat 2015

Garanti Bankası Kredimi Erteleyemiyorum.

Bunca yıllık Garanti Bankası'nın müşterisiyim. Ama şunu anladım, bu bankada müşteriye müşteri gözüyle bakılmıyor. Yaklaşık altı aydır belki daha fazla ev kredimi ertelemek istiyorum. Ama nedense olmuyor. En son Banka'nın Haklı müşteri Hattı'na yazdım.

Oradan da bir sonuç alamadım, her türlü şartlarını kabul ediyorum. Lakin sebebini söylemiyorlar, uygun görmüyoruz diyorlar. Daha bir taksiti atlamadım her şeyi yapıyorum. Fakat banka nedeni söylemeden erteleme isteğimi kabul etmiyor.

Serkan 291 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Şubat 2015

    Müşterimiz Serkan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön