18 Mart 2013

Garanti Bankası Kredime Red Cevabı!

Üzerime kayıtlı iddia bayim var ve işlemleri Garanti bankasından yapılmakta. Geçen sene net karım 65000 Tl. Ayrıca Mühendis olarak yurt dışında yüksek maaşla çalışmaktayım bunu bankada bilmekte. Yurt dışında olduğum sürede bir kaç kez kredi kartımın borcunu geç yatırmak zorunda kaldım. banka beni kara listeye almış ve bana kredi vermedi.

Yoldan geçene bile kredi veren bankalar İspatlı belgeli geliri olan ve bu bankada aylık ortalama 80000 tl nakit akışı olduğu da bilinirken kredi kartıma istinaden bana kredi red verdi. Bende garanti bankasını kara listeye aldım ben, aile bireylerim en kısa sürede bir daha kullanmamak üzere garanti bankasını kara listeye aldık...

Atakan 100 Okunma

Cevaplar

  • Atakan 10 Nisan 2013

    GARANTİ BANKASI KARA LİSTEYE ALDIĞIM FİRMALARDAN BİRİSİDİR.

  • Atakan 25 Mart 2013

    Otomatik maille cevap verip, müşteriye dönüş yapmamak sorunu ortadan kaldırdınız demekmi?. Bankanızı kara listeye aldım bütün mühendis arkadaşlarımı bu konularda bilinçlendiriyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön