Garanti Bankası Kredi Yapılandırması Yüzünden Kredi Alamıyorum!

Fitnat A. |

Gecikmiş ödemem nedeniyle ve de bankanın günde en az beş kez araması ve mesajlarla rahatsız edilmemden dolayı yapılandırmayı kabul ettim.Bana sadece bir yıl kartımı kullanamayacağım söylendi.Benim küçük bir işletmem var.Kredi çekme ihtiyacım doğdu. Hiç bir bankadan olumlu sonuç alamadım.

Neden olarak da bankada hiçbir sorun görünmemesine rağmen,hesabın açık olması.İşin özü ben beş yıl süreyle kredi kullanmıyorum. Beş yıl kredi kullanamayacağım Garanti Bankası tarafından bana söylenmedi. Şu an çok mağdur durumdayım.İnanın ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fitnat A.
  28 Nisan
  22:35

  Bankanızın Bornova şubesine verdiğim yazılı beyanımla ilgili bir sonuç elde edildiyse bilgilendirirmisiniz lütfen

 • Fitnat A.
  06 Nisan
  20:26

  Benim sorunum hiç bir şekilde çözüme ulaşmadı.Benimle muhatap olan müşteri temsilcisinin bana beş yıl kredfi kullanamıyacaksınız şıkkını belirtmemesinden dolayı madur duruma düşürüldüm.Ben ve ailem bundanböyle Garanti Bankasıyla hiç bir şekilde çalışmayacaktır.Pos cihazımı da iade edip sizden bütünüyle ilişkimi kesmek istiyorum.Bana atılan bu büyük kazığıda hiç unutmayacağım.Ve de herkesi size karşı uyarmak boynumun borcu olsun.........

 • 03 Nisan
  09:22

  Müşterimiz Fitnat A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş