15 Nisan 2013

Garanti Bankası Kredi Yapılandırma!

Garanti bankasından kullandığım dönemde taksitleri daha yüksek ödeyebileceğimi belirtmeme rağmen illada ücret bordrom bahane edilecek vadeyi yüksek tuttular. Şimdi ise ise yeniden yapılandırma yapmak istediğimde herseferinde bir mazeret bulunuyor. Dosya masrafı deniyor vs her bir yolu deniyorlar. Millet 0.90 la kullanırken benden 1.49 alınmaya devam ediyor.

Otomatik ödeme talimatımda yanlış yapılıyor. Hesabımda para varken bonus kartım tahsil edilmiyor birde faiz vs ödüyorum. Sorduğum zaman "e olmuş bir defa, iade etmezler" deniyor.

Bu nasıl bir hizmet anlayışı.

İbrahim 87 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim19 Nisan 2013

    Siz eğer "biz yeniden yapılandırma yapmak istersek yaparız istemezsek yapmayız" demeyi bilgilendirme sayıyorsanız zahmet etmeyin. Hizmet etmeye niyetiniz olsaydı, bizim hatamızdan faiz işlemiş iade edelim derdiniz. Ona değinmemişsiniz bile. O cevabı gönderip kendini çok akıllı sanan hanımlara beylere tek diyeceğim şudur. Bende ister sizle çalışırım ister çalışmam. Gidip diğer bankadan kredi çekip size olan kısmı kapatırım. Olur biter...

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön