Garanti Bankası Kredi Vermek İçin Her gün Arıyorlar!

Bahri Ö. |

4440333 numaralı telefon her gün istisnasız sabah akşam arıyor. Çıldırtıyorlar artık yeter diyorum. İstemediğimi artık beni aramalarını söylüyorum, bu seferde Garanti Bankası müşteri hizmetlerine aktarıyorlar, orası da bekletiyor delirtiyor.

Etiketler :

Reklam Telefon Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahri Ö.
  31 Aralık
  09:29

  SAOLSUN BANKA ARADI, BEN GARANTİ BANKASI MÜŞTERİSİ DEĞİLİM ŞUBENİZ İLE GÖRÜŞÜN DİYOR, BENDE KİŞİSEL BİLGİLERİMİ İSTİYOR. BİLGİLERİ VERMEZ İSEM YARDIMCI OLAMIYACAKMIŞ. BANA YARDIMCI OLMAK İSTİYORSA ÇOK BASİT BİR ŞEY İSTEYECEĞİM ARAMASIN YETER. BAŞKA BİR İSTEĞİM YOK.

 • Bahri Ö.
  26 Aralık
  12:53

  evet müşteri hizmetlerinizi aradığımızda ordan oraya yönlendiriyor, insanları rahatsız etmekten vazgeçin bu kadar basit.

 • 26 Aralık
  11:13

  Müşterimiz Sn. Bahri Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş