Garanti Bankası Kredi Vadesini Düşürmüyor!

Hakan U. |

Bir kaç ay önce Garanti bankası aydınlıkevler şubesinden 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi çektim. Kredinin vadesini 36 aya düşürmek ve ara ödeme yapmak için bankaya müracaat ettim. Ancak banka görevlisi vadeyi 60 aydan 36 aya düşüremeyeceklerini söyledi. Bunun amacı benden daha fazla faiz alabilmek.

Ayrıca kredi hesabımdan 56 tl hesap işletim ücreti aldılar. Kredi çekerken de dosya masrafı ödedim. Şirket politikası müşterileri sömürmek ve müşterilerine çözüm üretmemek olan Garanti Bankası'nı kınıyorum ve problemime çözüm getirilmesini istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan U.
  02 Mayıs
  10:14

  Problem ile ilgili çözüm üretilmediği için Kredimi başka bankaya taşıdım.Garanti bankası kredi kartımı ve hesaplarımı kapattırdım.Bu bankayla çalışmayı kesinlikle düşünmüyorum

 • Hakan U.
  22 Mart
  16:21

  Talebimle ilgili yardımcı olunmadığı için Garanti Bankası'nda bulunan bireysel emeklilik hesabımı kapattırdım.Ayrıca Bankaya ait money kartımı da en geç 1 ay içerisinde kapattırarak , bankada bulunan kredimi başka bir bankaya taşıyacağım.

 • Hakan U.
  22 Mart
  16:02

  Talebim hakkında hiçbir şekilde yardımcı olunmadı.

 • 14 Mart
  10:03

  Müşterimiz Hakan U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş