11 Aralık 2013

Garanti Bankası Kredi Taksitini 26 Ay Yapmışlar!

Garanti Bankası'ndan aldığım kredi 24 ay anlaşmış olmamıza rağmen 26 ay yapılmıştır. Bunun nedeni 0.77 faiz oranı ile aldığımı düşündüğüm kredinin taksitlerinin aynı kalması sağlanarak 1,59 yada belki yanlış hatırladığım fakat bu oranlarda bir oranla faizlendirilmesi.

Taksitler 2 tane uzatılarak benim bunu fark etmemem sağlanmıştır. Buraya yazdığım mesajın altına müşteri temsilcisi sorun halledilmiştir yazıyor fakat hiç bir şekilde sorunum halledilmiş değildir.

Kenan 191 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Kenan Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön