20 Ocak 2014

Garanti Bankası Kredi Satış Temsilcisinin Ayrımcılığı

Mİstanbul Harbiye şubesinden çıkan kredimi Ankara Kuğulu şubesinden çekemedim. Kredi satış temsilcisi A**, bilgisayar sistemi hata veriyormuş ama benden önceki birine her şeyi tam olarak çıkardı bana gelince sistem hatası vermiş bilgisayar. Sonra yerimden kalktım ve başkası oturdu o kişi yede çalıştı bilgisayar yani anlayacağınız.

Ben İstanbul Harbiye'den kredimi çıkardığım için bu kredi satış temsilcisi A** benden puan kazanamadığı için kendi müşterilerine öncelik tanıyor. Sizi şikayet edeceğim dediğimde lütfen buyurun hemen ilgilenelim diyor. Böyle şey olmaz. Garanti Bankası'nı kınıyorum.

Uğur 134 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimiz Uğur A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön