Garanti Bankası Kredi Ödemesini Ertelemiyorlar!

Şahin A. |

Üç ay önce Garanti Bankası'ndan kredi kullandım. İlk ay bir problemden dolayı maddi bir darlığa düştüm kredim gecikti, kredi gecikince önümüzdeki ay kredi tutarımın ertelenmesini istedim. Alo Destek, ile görüşerek bunun olabileceği söylendi. Şubeye gitmem istendi ve gittim. Bankadaki görevli arkadaş, "Yapamıyoruz çünkü kredi almadan önce bu isteği bize bildirmeniz gerekiyordu. Bildirilmiş olsaydı kredi kampanyanıza bunu eklerdik" dedi.

Böyle bir şey olabilir mi ya? Sizin beni bilgilendirmeniz gerekiyor. Böyle bir özellik var ekleyebilir miyiz diye, ne yapacağız yani şimdi? Olmayacak mı? Garanti'nin web sitesinden defalarca form gönderiyoruz, mail yazıyoruz hiçbir yararlı dönüş olmuyor!

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Bilgilendirme Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şahin A.
  26 Aralık
  09:59

  Ödemeniz 10 gün gecikince şu numarayı arayın dendi, bakalım neler olacak. Ama kesinlikle Garanti Bankasını kimseye önermiyorum uzak durun!

 • 20 Aralık
  22:36

  Müşterimiz Sn. Şahin A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş

 • Şahin A.
  19 Aralık
  10:21

  Bu sorunun güzel bir şekilde çözülmesini diliyorum. Aralık ayı kredimin ertelenmesini istiyorum.