22 Ocak 2014

Garanti Bankası Kredi Ödemesi İçin Açtırdığı Hesaptan Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

243****6 numaralı Bankanız müşterisiyim. 2013 yılında kullandığım kredinin geri ödemesi için bankanın bana açtırdığı ve benim hiçbir şekilde kullanmadığım hesabından 58 TL tutarında hesap işletim ücreti kesilmiş.

Kullanmadığım bir hesap için bu ücreti ödemeyi reddediyorum. Sırf tekrardan kesilmesin diye birde otomatik ödeme talimatı vermek zorunda kaldık. Kesilen tutarın ivedilikle tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Emrah 73 Okunma

Cevaplar

 • Emrah03 Mart 2014

  Hiçbir şekilde tarafıma dönüş yapılmadı. Bu saatten sonra da yapılmaz zaten. Kredi kullanacaklara önerim kesinlikle kullanmayın.

 • Emrah05 Şubat 2014

  Henüz bir geri dönüş yapılmadı. Hala beklemedeyiz.

 • Emrah28 Ocak 2014

  28/01/2014 tarihinde ilgili birimce arandım. değerlendirileceği ve tekrardan dönüş yapılacağı söylendi. Beklemedeyiz.

 • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

  Müşterimiz Emrah A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön