25 Ekim 2014

Garanti Bankası Kredi Ödemesi!

Haziran 2014'de bankadan bir kredi aldım ancak elimde imkan var olduğu esnada kredimi erken ödeme işlemimi internetten ve şubeden kolay bir şekilde yapmak istedim sistem izin vermedi bu tür işlemler için şubede 1 veya 2 saate yakın sıra bekliyorum 2 defa gittim şubeye her ikisinde de uzun süre beklemek zorunda kaldım. Zaman kaybı yaşadım.

Ayrıca erken ödeme yaparak faiz indirimi almam dolaylı olarak engellendi, işlemimi yapamadım. Bunun dışında başka bankalardan da kredi kullandım erken ödemede hiçbir zorluk çıkmadı hem internetten hem şubeden yapabildim. Bu tür sıkıntıların giderilmesi müşteri memnuniyetini arttıracağı görüşündeyim. Umarım bu sorunun çözümü noktasında yardımcı olursunuz.

Korkmaz 486 Okunma

Cevaplar

  • Korkmaz02 Kasım 2014

    kredimi sadece bir mevzuat bahanesiyle erken ödeme faiz indirimi kazanmam engellendiği için bir daha çok elzem olmadığı sürece bu bankadan kredi almam.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn. Korkmaz K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön