21 Kasım 2014

Garanti Bankası Kredi Ödeme Planında Değişiklik Yapılması!

Eylül ayında Garanti Bankası Sakarya merkez şubesinden bireysel destek kredisi kullandım, krediyi alırken bankadaki görevliye maaş günümün değişeceğini ve bu sebeple daha sonra ödeme gününde değişiklik yapılabilir miyiz diye sordum ve sorun olmayacağını yapabileceklerini söylediler. Ama kaç gündür uğraşmama rağmen olmuyor, bankaya şikayet mesajı yazıyorum en son yazdığımı sistemden silmişler yani takan yok.

Dönüş yapıyorlar suçlu beni çıkartıyorlar, bana yanlış bilgi sunan elemana hesap sormuyorlar bana soruyorlar, bankacılar çok özel insanlar biz cahil cühela Türk milleti anlamayız, safız. Garanti Bankası hemen buraya da tüm şikayetlere verdiği standart cevabı yazacaktır eminim.

Fatih 568 Okunma

Cevaplar

  • Fatih'in Teşekkür Mesajı02 Aralık 2014

    Şikayetim sonuca ulaşmıştır,Garanti Bankası Sakarya Merkez Şubede çalışan Mine hanıma teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Fatih C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön