20 Kasım 2015

Garanti Bankası Kredi Ödeme Hesabıma Hesap İşletim Ücreti Uygulanması..

2011 yılından beri sadece konut kredisi ödemek amacıyla açılmış Garanti Bankası Kurtköy Viaport 1089 şubesindeki hesaba düzenli ve eksiksiz ödeme yapmaktayım. Hiçbir eksik ödeme olmamasına rağmen geçen ay yaptığım sorgulamada eksi bakiye olduğu ifade edildi.

Bankacılık teknikleri aleyhime çalıştırılarak hesap işletim ücreti uygulanıp haberim olmadığı için ek hesaptan çekilip sonra da yıllardır faiz uygulanmış. Durup dururken borçlu çıkardılar ve yapacak bir şey yok diyorlar.

İlk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum ki bankacılık sistemine güvenim tamamen sıfırlandı, dava açacağım.

Selçuk 72 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn. Selçuk A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön