Garanti Bankası Kredi Ödediğim Hesaptan Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Muammer B. |

Garanti Bankası'ndan ferdi kredi çektim. Bir hafta öncesinden kredi borcumu hesaba yatırdım. Ardından telefonuma bugün ödeme yapılmadığı takdirde banka izleme süreciniz başlatılacaktır uyarısı aldım.

Bunun üzerine bankaya giderek kredi borcumu bir hafta öncesinden ödememe rağmen bankadan yukarıdaki uyarıyı aldığımı belirttim. Bana görevli 52 TL hesap işletim ücreti kesildiğini söyledi. Bugüne kadar böyle bir durumla karşılaşmadım.

Yaklaşık iki yıla yakındır kredi borcumu ödüyorum böyle bir hesap işletim ücreti alınmamıştı. Benim kullanmadığım vadesiz bir hesap açmışlar. Ve bu hesap adına hesap işletim ücreti alıyorlar. Haksız yere benden 52 TL alınmıştır.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muammer B.
  18 Kasım
  14:44

  Bankanın bu uygulaması benim zaman ve para kaybına uğratmıştır. Ayrıca kredi borcumu ödemem için sürekli banka mesaj atmaktadır. Bu bankayı tamamen kar odaklı çalıştıkları için bir daha asla tercih etmeyeceğim.

 • 16 Kasım
  16:03

  Müşterimiz Sn. Muammer B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş