Garanti Bankası Kredi Mesajları Atıyor!

Mehmet B. |

Garanti Bankası'nın müşterisiyim. Cep telefonuma ve elektronik posta adresime mesaj atıyorlar, krediniz hazır diye. Kefilsiz, şartsız, evraksız, sadece kimliğiniz ile kredinizi her hangi bir şubemize başvuru yaparak çekebilirsiniz diye mesaj gönderiyorlar. Şubeye gidip ön başvuruyu yapıyorsunuz ve telefonunuza onay mesaj gelince krediyi kullanabilirsiniz diyorlar.

Söyledikleri süre zarfında mesaj gelmiyor, şubeye ikinci sefer bir daha gidiyorsunuz, gittiğiniz zaman söylüyorlar krediniz onaylanmadı diye. Ben bunların müşterisiyim, bütün bilgilerim bunlarda mevcut. Sicilimizi her şeyimizi görebiliyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Reklam SMS Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Kasım
  10:21

  Müşterimiz Sn. Mehmet B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş