Garanti Bankası Kredi Kullanımında Ek Masraf Aldı!

Serkan Ç. |

Kredi kullanımlarında alınan ek masrafların tarafıma geri ödenmesi konusunda tarafıma yollamış olduğunuz cevap tatmin edici değildir ve halen 70 tl ücret istiyoruz diyerek nasıl bir bankacılık yapmış olduğunuzu da görmüş oldum. O zaman buyrun mahkemede görüşelim.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan Ç.
  16 Haziran
  17:48

  Bu sikayeti okuyan tum tuketici bireyler ve sikayet var yetkilisi , banka mail uzerinden sureklu konu ile ilgili surekli bir maddelerden bahsederek olumsuz donus yapmaktadadir.
  Fakat su var ben bu konunun uzerine dusmemin sebebi yanimda bu gun artik tam sahit oldugum bir arkadasim bu ucreti hesaba banka tarafindan yattigi.
  tabi oda konuyu tuketici mahkemelerine tasiyarak yapti, buradanda su sonuc cikiyor hic ugrasmayalim direk tuketici mahkemesine yoksa surekli mazeret dinleyecegiz....

 • Serkan Ç.
  13 Haziran
  14:14

  Sayın Yetkili;

  Konu ile ilgili gerekli resmi dilekçe formatı dün Haklı Müşteri hattınıza dün ( 12.06.2014 ) yönlendirilmiş idi, ve onlardan alacağım olumsuz bir cevap olur ise yasal sürece gireceğimi kendilerine belirtmiştim, sizinde şu anki cevap yazınıza göre en geç 18.06.2014 günü Resmi merciler üzerinden bu konuyu takip edeceğimi bilginize sunarım.

 • 13 Haziran
  10:55

  Müşterimiz Serkan Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş