19 Şubat 2015

Garanti Bankası Kredi Kullanımın da Sonradan Çıkarılan Masraflar.

Garanti Bankası'ndan Geçtiğimiz hafta kullandığım konut kredisinde, bankanız Doktorlar Caddesinde çalışan yetkilinize çıkacak masraflar toplamını net olarak sorduğumda hayat sigortası yaptırmam halinde 1000 TL masrafım olacağı söylenmesine rağmen, ekspertiz vs gelip, masraf oluşup mecbur bırakıldıktan sonra 1400 TL civarında bir masrafı ödemek zorunda bırakıldım.

Bu da yetmezmiş gibi Kavacık şubenizde bulunan hesabımdan internet bankacılığı ile masraf çıkmayacakken, bu bilgi verilmemiş, şubeden yapılan EFT ile 200 TL masraf kesintisi yapılmıştır. Bu manipülasyon yoluyla insan yanıltmaktan başka bir şey değildir. Şikayet hattınızda konuyu incelemeden beni haksız görmesi ayıptır.

Özgür 377 Okunma

Cevaplar

  • Özgür 14 Mart 2015

    Hala bir cevap alamadım ve bu konuda bir özür bile dilenmedi. Bir de utanmadan kredi kartınızı neden kapatıyorsunuz tekrar açalım 65 TL'de bonus verelim diye arıyorsunuz. 500 TL al 65 TL bonusla kandırmaya çalış. Paranız batsın, bARi özür dileyin. Otomatik mesajı bir e cevapmış gibi görmeyin.

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Özgür G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön