Garanti Bankası Kredi Kullanımın da Sonradan Çıkarılan Masraflar.

Özgür G. |

Garanti Bankası'ndan Geçtiğimiz hafta kullandığım konut kredisinde, bankanız Doktorlar Caddesinde çalışan yetkilinize çıkacak masraflar toplamını net olarak sorduğumda hayat sigortası yaptırmam halinde 1000 TL masrafım olacağı söylenmesine rağmen, ekspertiz vs gelip, masraf oluşup mecbur bırakıldıktan sonra 1400 TL civarında bir masrafı ödemek zorunda bırakıldım.

Bu da yetmezmiş gibi Kavacık şubenizde bulunan hesabımdan internet bankacılığı ile masraf çıkmayacakken, bu bilgi verilmemiş, şubeden yapılan EFT ile 200 TL masraf kesintisi yapılmıştır. Bu manipülasyon yoluyla insan yanıltmaktan başka bir şey değildir. Şikayet hattınızda konuyu incelemeden beni haksız görmesi ayıptır.

Etiketler :

Havale- Eft Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgür G.
  14 Mart
  13:03

  Hala bir cevap alamadım ve bu konuda bir özür bile dilenmedi. Bir de utanmadan kredi kartınızı neden kapatıyorsunuz tekrar açalım 65 TL'de bonus verelim diye arıyorsunuz. 500 TL al 65 TL bonusla kandırmaya çalış. Paranız batsın, bARi özür dileyin. Otomatik mesajı bir e cevapmış gibi görmeyin.

 • 19 Şubat
  10:13

  Müşterimiz Sn. Özgür G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş