Garanti Bankası Kredi Komisyon Ücretini Hakem Kararına Rağmen Ödemiyor!

Eray K. |

Garanti Bankası tüketici hakem heyetinin açık kararına rağmen ödemeyi yapmıyor ve bana hakkım olan parayı ödememek için bir ibraname imzalatmaya çalışıyor söylediklerine göre ibranameyi imzaladığımda bana bir hesap açıp daha sonra ödeyeceklermiş. Madem para ödenecek neden feragatname imzalatmaya çalışsın ki? Her türlü hakkımdan feragat ettiğime dair bir belge imzalatmaya ne hakkı var? İbranameyi delil olarak almak istediğimde görevli arkadaş alelacele kağıdın altındaki Garanti Bankası çıkışlı olan barkod numarasını yırttı. Bu mudur bankacılık Allah aşkına? Kendilerini icraya verip hakkım olan parayı almadan bu işin peşini bırakmayacağım.

Etiketler :

Kredi Masrafları Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eray K.
  05 Aralık
  19:26

  Bu bankadan ısrarla uzak durun

 • Eray K.
  02 Şubat
  14:43

  Ben kendilerini icraya verdikten sonra zorunlu olarak ödediler paramı bu konuyla ilgili mağduriyet yaşayanlar kesinlikle pes etmesin icraya verince mecburen ödüyorlar

 • 18 Haziran
  09:34

  Müşterimiz Sn. Eray K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş