21 Mayıs 2013

Garanti Bankası Kredi Kartlı Limit!

Cuma günü kredi kartımı açıp, limitim 700 tl üstü olması gerekirken bana gelen kredi kartı limiti 250 tl'dir. Maaş gösterimi olduğu halde 250 tl. Garanti bankasının reklamlarında garantisiz kimse kalmasın bizce sloganı atıp Garanti Bankasını tercih edip kredi kartı açtığımızda görüyoruz ki Garanti Bankasını seçmemem gerekirmiş. Kredi kartı talebimi iki kere sunup bana bir cevap atmak da bile çekinen firma. 4 gündür kredi kartı limitimi yükseltmeye çalışıyorum ancak ilk 3 ay harcama yaptıktan sonra limit yükselir diyorlar. Ben 250 tl'ye ne harcama yaparım.

Onur 59 Okunma

Cevaplar

 • Onur 29 Mayıs 2013

  HALA SES SEDA YOK...

 • Onur 29 Mayıs 2013

  Garanti bankası ne limit veriyor. nede olumsuz olumlu konuyla bilgilendiriyor.Görmemezlikten geliyor.10 kere taleb ettiğim halde haber verilmemiş önemsenmemiştir.Hele ki müşterilerini mağdur bırakıyor.

 • Onur 28 Mayıs 2013

  HALA NE ARIYORLAR NE SORUYORLAR. MÜŞTERİLERİ MAĞDUR ETMEKLE GÖREVLİLER SADECE. YAZIKLAR OLSUN

 • Onur 28 Mayıs 2013

  Garanti kredi kartı açıp hem limit vermiyor. Şikayet ve talebde bulununca görmemezlikten geliyor. Şikayetcom sitesi yardımcı olcağı takdirde taleblerimizi siliyor. Nasıl bir düzendir bu ? Müşteri hizmetlerini ararız bilgimiz yok yetkimiz yok derler.

 • Onur 25 Mayıs 2013

  Kredi kartımın limitinin arttırılması için defalarca SMS yolu ile, defalarca ATM yolu ile limit arttırım talebi vermeme rağmen, sevgili Garanti Bankası tenezzül edip olumlu yada olumsuz bir cevap bile vermiyor. Sanki kendi kendime SMS atıyorum ve limit attırım talebi yapıyorum. Sanırım böyle giderse Garanti Bankası ile ilişkimi keseceğim.

 • Onur 24 Mayıs 2013

  Garanti bankası çocukca 250 tl lik bir limit veriyor.1 haftadır taleb etmeme rağmen ne ilgileniliyor nede limit artışı yapılıyor.Ayın sonuna kadar bir ses çıkmazsa ilk taksitimi ödeyip , garanti bankası hesabımı kapatacağım.

 • Onur 21 Mayıs 2013

  1 günü geçti hala bilgilendirme yapıcaksınız.

 • Garanti Bankası Temsilcisi21 Mayıs 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön