24 Ekim 2016

Garanti Bankası Kredi Kartıyla Garanti'li Para Alımı!

Garanti Bankası'ndan aldığım money kredi kartım var. (kart No.: 4*****). Yasalarla "kredi kartına ek ücret ödemeleri" yasaklanmasına rağmen her sene 2 defa "yıllık kredi kartı aidatı" ve "yıllık kredi kartı üyelik ücreti" gibi adlar altında 70+107 TL gibi ücretler kredi kartı ekstresine eklenmektedir. Fark etmezsek karttan alıyorlar parayı. Fark edersek, itiraz edince, kartın iptalini talep edince de "kart iptal olsa da ödemek zorundasınız, ama 1 yıl kalma sözünüzle bu parayı iade edeceğiz, kabul ediyor musunuz" diye, soruyorlar. Mahkeme vesaire uğraşmamak için mecbur kabul ediyoruz. Kartı 1 yıl iptal edemiyoruz ve bu 1 yıl içinde yeni ek ödemeler karta yansıtılmaya devam ediyor! Bu ek ücretlerin koşulsuz kaldırılmasını ve bir daha yansıtılmamasını talep ediyorum.

Ozan 246 Okunma

Cevaplar

  • Ozan 26 Ağustos 2017

    Hiçbir şey çözülmedi. Aynı yöntemi sürdürüyorsunuz. Dürüstseniz, müşteri kaybetmek istemiyorsanız bu kart aidatını, üyelik ücretini Vs Vs. Vs. Koşulsuz kaldırınız.

  • Ozan 27 Ekim 2016

    Sorunu Çözmüyorlar. Sözleşmenizde var, mecbur ödeyeceksiniz diyorlar özetle. Kredi kartı aidatlarının artık ödenmemesi ile ilgili O kadar çıkan yasa, hakem heyetine başvuru boşuna. Gasp devam ediyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, İtirazınız ile ilgili işlemlerimizi başlatıyoruz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön