17 Ocak 2014

Garanti Bankası Kredi Kartına Faiz İşletmiş.

Geçtiğimiz yılın 21.12.2013 tarihinde ödememin son günüydü. Ben yatırmayı unutmuştum. Yılbaşından sonra 03.01.14 tarihinde müşteri hizmetlerinden bir çalışanınız bizzat arayıp 21.12.2013 ödemeniz gereken ücreti yatırmanızı ve bu aradığım günden itibaren 10 gün içerisinde yatırabilirseniz. Herhangi bir faiz gideri işlenmeyeceğini söylediler. 03.01.2014 tarihinde yani aynı günde ben kredi kartı borcumu yatırdım. Sonraki kredi kartı ekstram da faiz işlendiğini gördüm.

Serhat 66 Okunma

Cevaplar

  • Serhat 22 Ocak 2014

    Sayın banka merkez sorumlusu arkadaşım ben bu dediğiniz yöntemi kullandım. Hatta müşteri hakkı diye 2 numaranızda vardı onları da aradım yetmedi şikayet formu da yazdım. Bu işlemlerin hiç birine cevap gelmedi. Bir daha ki sene mi? gelecek. Bana düzgün ve doğrultulu bir şekilde cevap verirseniz. Değerlendirmelerin değişir. Yok müşteri kaybına devam edersiniz. Türkiye'de bir banka siz değilsiniz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Serhat A.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön