Garanti Bankası Kredi Kartımın Teslimini İstiyorum.

Hasan Ş. |

Garanti Bankası 17 nisanda basılan (istemim dışında) bonus plat. karttan bugun 15 temmuz ve karttan 2 adet var, birisi logista firmasında nerede olduğunu farklı çalışanlarınız farklı şekilde belirtiyor, diğeri ısrarla kurye net te denilip gönderi numarası veriliyor ama kurye net böyle bir gönderiyi bulamıyor. günlerdir arıyorum kaybettiğim zamana yazık,

Etiketler :

Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Ş.
  16 Temmuz
  18:35

  bugün saat 18 de bankanızla tekrar konuştuğumda, kartımın tekrar logista firmasına verildiğini öğrendim. 3 aydır kartımı teslim edemeyen ve 1 hafta önce garanti bankası ile artık çalışmıyoruz diyen ve 05445644782 numaralı iletişim telefonu daima kapalı olan firmaya 15 temmuzda kartım tekrar verilmiş. inanılır gibi değil. kartımı kapatmak istediğimde de kart kullanım ücretine karşı hesabıma yüklenen bonuslar için 10. aya kadar kullanım sözüm varmış, şu an kapatılırsa 59 tl ücret kullanım olarak yansıtılacakmış! teşekkürler garanti!

 • 16 Temmuz
  09:46

  Müşterimiz Hasan Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş