Garanti Bankası Kredi Kartımın Limitinin Peşinden Koşma!

Aysun D. |

Yakın zamanlarda miles&smiles kredi kartı için başvurdum. Kısa sürede cevap alında fakat kartların elime ulaşması baya zaman ve uğraş aldı benim için. Yeni çıkarttığım ve elime geçen miles&smiles american eksperes kartımın limiti 0 olarak geldi fakat bana mevcut kartlarımdan 500-1000 tl bile olsa düşüş yapılırsa limit tamamlanacağı bildirildi.

Fakat ben mevcut kredi kartımından 1000 tl limit düşüşü yaptım. Sonuç yazıp 3340 göndermeme rağmen limit tanımlanmadı. Düşüş görünmüyor mu yoksa daha fazla düşüş mü yapmam lazım? Bilgilendirme yapılmasını istiyorum. Müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum uzun süre beklemede kalmama rağmen, geri dönüşte yapılmadı maillerime. Lütfen bu konuyu çözümleyin.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Kredi Kart Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  14:40

  Müşterimiz Aysun D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş