26 Mart 2013

Garanti Bankası Kredi Kartımı Teslim Etmiyor!

Gönderi Numaram : 53******9 olan kredi kartım eski iş adresine gönderilmiş. Şu anda sistemde yeni iş adresim mevcut. Teslim adresini daha önce değiştirip yeni kredi kartımın bu adrese gönderilmesini istedim. Onayladıkları halde kuryede eski iş adresim mevcut. Kartımın teslim adresiyle ilgili çağrı merkezi yardımcı olmadı. Bir an önce kartımın bana ulaşmasını talep ediyorum.

Özkan 54 Okunma

Cevaplar

 • Özkan 03 Nisan 2013

  Sorunum halen çözülmüş değil. Ayın 21'inde kuryeye teslim edilen kredi kartım elime ulaşmadı. Bu konuda Garanti Bankası bana hiç bir şekilde yardımcı olmuyor.

 • Özkan 02 Nisan 2013

  Gönderi Numaram : 53******9 olan kredi kartım eski iş adresine gönderilmiş. Şu anda sistemde yeni iş adresim mevcut. Ayın 21'inde kargoya verilmesine rağmen bir türlü elime ulaştırılmadı. Garanti bankasını defalarca aradım ve şikayetvar.com'a da yazmama rağmen, kredi kartım bana teslim edilmiyor. Yetkililerin bana ulaşmasını talep ediyorum.

 • Özkan 29 Mart 2013

  Gönderi Numaram : 53******9 olan kredi kartım eski iş adresine gönderilmiş. Şu anda sistemde yeni iş adresim mevcut. Teslim adresini daha önce değiştirip yeni kredi kartımın bu adrese gönderilmesini istedim. Onayladıkları halde kuryede eski iş adresim mevcut. Kartımın teslim adresiyle ilgili çağrı merkezi yardımcı olmadı. 3 gün önce Haklı Müşteri Hattı'ndan kuryenin tarafımı arayacağını teyit almama rağmen kartım halen bana ulaşabilmiş değilim. Bu konuda muhatap bulamıyorum. Bir an önce kartımın bana teslim edilmesini talep ediyorum.

 • Garanti Bankası Temsilcisi26 Mart 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön