05 Haziran 2014

Garanti Bankası Kredi Kartımı Şube Yönlendirmiyor.

Ümraniye Ihlamurkuyu Garanti Bankası şubesinden maaş hesabı açtırdım. Maaş hesabımla birlikte kredi başvurusu da aldılar (ki hesap açtırdığım için kart başvurusu yapmak zorundalarmış) hesap açtırdığım sırada kartlarımın ev adresime gelmesini istediğimi belirttiğim halde hem atm, hem de kredi kartım şubeye yönlendirilmiş.

Mesai saatlerinde şubeye gelemeyeceğimi, iş adresime yakın bir şubeye yönlendirilmesini istediğimde atm kartım yönlendirildi ama kredi kartını yönlendiremeyeceklerini söylediler. Acaba müşteri dinlemek çok mu zor şubeye gelmesin teslim alamam dedim. Hesap açtırırken kredi kartı başvurusunu zorunlu tutuyorsunuz, sonra da teslim almayın o zaman iptal olsun diyebiliyor çalışanlarınız.

Duygu 275 Okunma

Cevaplar

  • Duygu07 Haziran 2014

    En kisa sureniz ne kadar? su ana kadar bir arayan yok sabirla bekliyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Haziran 2014

    Müşterimiz Duygu Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön