Garanti Bankası Kredi Kartımı Israrla Kapatmıyor!

Mustafa K. |

Garanti Bankası'ndan Flexi kartı aldım. Kredi kartımı kapattırmak istiyorum diye şubeye başvurdum. telefonla kapatabileceğimi söylediler. Ben de aradım ve artık sinirimden ağlamaktayım. Kredi kartımı kapatmak için anne kızlık soyadını sordular. söyledim bana yanlış olduğunu söylediler. Şubeye gidip dilekçe yazmamı ve anne kızlık soyadını güncellememi söylediler. ben de denildiği gibi yaptım ve şubeye gidip dilekçe yazdım.

Aradan 1 hafta geçti aradım ve bana anne kızlık soyadımı sordular. Ben söyledim ve bu sefer de yok efendim yanlış hata sayınız 3 oldu dediler. Şubeye gidip hata sayısını sıfırlatın dediler. Şube ve telefon arasında gidip geliyorum. Kapanmıyor bu kart.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  16:56

  Müşterimiz Sn. Mustafa K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.
  T. Garanti Bankası A.Ş