06 Şubat 2014

Garanti Bankası Kredi Kartımı İptal Ettiremiyorum!

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartımı senelerdir kullanmadığım halde, her sene olduğu gibi kullanım ücreti ekstreme yine yansıtıldı. Yıllık üyelik bedelini Ekstre ücretini 69 TL yatırdım. Banka müşteri temsilcisi ile görüştüm 40 TL. bonus yansıtıldığını ve bir sene kapatamayacağını söyledi. Yoksa 40 TL. bonus ücretini de bir sonraki ay borç olarak yansıtılacağını öğrendim.

Telefonda taahhüt verdiğimi söylediler. Telefonda laf kalabalığı yaparak evet cevabını almışlar bunu bana karşı şimdi ekstra 40 tl olarak yansıtıyorlar.

Utku 97 Okunma

Cevaplar

  • Utku 10 Şubat 2014

    Garanti Bankası tarafından benimle hala iletişime geçilmedi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Utku U .tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön