Ali T. Teşekkür Mesajı

Yıllık Üyelik Bedeli " adı altında 68 TL alınan ücret " 1 Yıl abone kalmam şartıyla" kredi kartıma iade edilmiştir.Bu imkanı sunduğu için sikayetvar.com`a teşekkür ederim

Garanti Bankası Kredi Kartımdan Kesilen Yıllık Üyelik Bedelini Geri İstiyorum!

Ali T. |

Garanti Bankası kredi kartına sahibim. Son gelen ekstremde "Yıllık Üyelik Bedeli " adı altında 68 TL ücret geldiğini gördüm. Söz konusu olan paramın iade edilmesini, edilmediği takdirde valiliğe giderek müşteri haklarımı koruyacağıma ve Garanti kredi kartlarım da dahil tüm ilişkilerimi sonlandıracağımı belirtebilirim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali T.
  29 Temmuz
  18:33

  Yıllık Üyelik Bedeli " adı altında 68 TL alınan ücret " 1 Yıl abone kalmam şartıyla" kredi kartıma iade edilmiştir.Bu imkanı sunduğu için sikayetvar.com`a teşekkür ederim

 • Ali T.
  20 Temmuz
  11:10

  Sayın ALİ TUNCER,

  www.sikayetvar.com ‘dan göndermiş olduğunuz şikayetiniz 36346193 numarası ile Haklı Müşteri Hattı’nda kayıt altına alınmıştır.

  Kredi kartı ücretleriyle ilgili bazı bilgileri sizinle paylaşmak isteriz.

  Kredi kartlarımız, yaptığınız alışverişleri yaklaşık 1 ay sonra ödemenizi sağlayan ve bu süre için herhangi bir vade farkı yansıtılmayan güvenli ödeme araçlarıdır. Kredi kartlarımız, hayatınızı kolaylaştırıp hızlandırırken, taksitli alışveriş fırsatı sunuyor ve biriktirdiği bonuslarla bedava alışveriş, millerle ise bedava uçuş imkanı sağlıyorlar. Kredi kartınızla Bankamızın sunduğu asistan, otopark gibi birçok farklı hizmete de kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Yüksek teknoloji ve nitelikli insan kaynağı ile sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışan bu sistem, kaçınılmaz bazı yatırımları da beraberinde getiriyor.


  Müşterilerimizle imzaladığımız sözleşmeler kapsamında ve yasalara uygun olarak yılda bir defa yansıtılan kredi kartı ücreti, size sunduğumuz hizmetlerin oluşturduğu maliyetlerin bir kısmıdır.

  Diğer taraftan, Bankamızdan birden fazla kart türüne sahip olmanız halinde,

  • Bonus ve Miles&Smiles sahiplerinin, Bonus Card yıllık ücretinin yarısının,
  • Bonus, Flexi ve Miles&Smiles sahiplerinin Bonus Card yıllık ücretinin tamamının,
  • Bonus, Flexi, Miles&Smiles ve Amex sahiplerinin Bonus Card yıllık ücretinin tamamının ve Miles&Smiles yıllık ücretinin yarısının

  Bankamız tarafından karşılandığını belirtmek isteriz.

  Garanti Bankası olarak, müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmeti ve en kazançlı alışveriş fırsatını sunma hedefiyle çalışıyoruz. Farklı ihtiyaçlara yönelik kredi kartı programlarımızla ilgili bilgilere ve güncel kampanyalarımıza www.garanti.com.tr ve kartlarımıza ait internet adreslerinden ve 444 0 333 Alo Garanti’den ulaşabileceğinizi bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  " Garanti Bankası`ndan gelen mail bu şekildedir.Banka ile ilişkilerimi sonlandıracağım.Sonucuda buradan paylaşacağımı belirtir, Sikayetvar.com ailesi başta olmak üzere herkeze teşekkür ederim. "

 • 15 Temmuz
  17:43

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında,

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.

  Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  T.GARANTİ BANKASI A.Ş.