08 Ekim 2014

Garanti Bankası Kredi Kartımdan İznim Olmadan Çekilen Nakit Avans.

Bugün bayramın ikinci günü ve akşam saat 19: 38 ' de Garanti Bankasından bir mesaj aldım. 514. 50 $ işlem yapılmış Bu konu ile herhangi bir bilgim yok kendilerini aradığımda şuan itibari ile açık provizyonda duruyor. Gün içerisinde 13: 50 ' de ve 14: 52' de 3. 77 tl liralık işlemler yapılmış bu işlemler bana mesaj olarak yansıtılmadığı gibi son gelen mesajda 1. 193. 64 tl çekiminden sonra mesajı yansıtılmıştır.

Bankanın ilk mesajları yansıtılmış olsa idi bu kartın internet alışverişini kapatırdım. Yukarıda yazılan yaklaşık 1200 tl liralık işlemin mağduru olmazdım. Kartımda şuan provizyon olarak bekleyen toplam 1. 202. 27 tl nin iadesini talep ediyorum. Olay bugün olmuştur.

Mustafa 440 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa09 Ekim 2014

    Bugün Garanti bankası haklı müşteri hattından Didem hanım beni arayıp Konu hakkında nakit çekiminin 05 Ekimde olduğunu ve 3 ekimde işlemlerin bulunmadığını ifade ett. yaklaşık 4 gündür bu işlemler provizyonda beklerden şimdi birden bire gözükmüyor denmesi banka adına ikinci bir şüpre ortaya çıkarmaktadır. Kendmi cep telefonumdan printscren özelliğini kullarak tüm işlemlerin kaydı tarafımda mevcuttur. Birde madur bulunan şahsım sanki işlemlerin tarafımca yapıldığı itibari ile kırıcı bir yaklaşımda bulunmuştur. 7 Senedir çalıştığınız hertürlü kartının tüm faizsel ve parasal konuda kullandığınız müşterinizin bu şekilde rencide edilmesini yadırgıyor. ve ilgili işlemin tüm gizlilikle yürütüldüğünü tarafımca bildirmek isterim. Kartımıda ayrıca şubeye giderek bu problemi dile getirerek gerçek borcum ne ise kapattıracağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Ekim 2014

    Müşterimiz Mustafa Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön