01 Ekim 2013

Garanti Bankası Kredi Kartımdan Bilgim Olmadan Yapılan Harcama!

Garanti Bankasına ait olan bonus kredi kartımdan bilgim olmadan harcama yapılmış. Hiç kimseye kredi kartımı ve şifremi vermediğim halde harcama yapılmış Üstelik müşteri temsilcisinin söylediğine göre harcama Amerika birleşik devletlerin den yapılmış.

Değil Amerika yurt dışına dahi çıkmadım bunu da memur olduğum için ispatlayabilirim ayrıca adıma pasaport dahi yoktur. İtiraz dilekçemi faksladım. Görüştüğüm müşteri temsilcileri tabi akşama kadar uğraştım kendilerine ulaşabilmek için her görüştüğüm müşteri temsilcisi süre ile ilgili olarak farklı tarihler veriyor. Bankaya gidiyorum onlar farklı gün söylüyor. Lütfen konunun bir an önce incelenip tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Musa 185 Okunma

Cevaplar

  • Musa 01 Ekim 2013

    Bugün garanti bankası müşteri temsilcisi tarafından arandım. Yurtdışından kredi kartimdan bilgim olmadan çekilen bu paranın en azindan mağduriyetim giderilene kadar askiya alınmasını, hesap ekstreme yansitilmamasini istedim. Fakat incelemenin 45 ile 180 gün arasinda sürebileceği söylenip isteğim dikkate alınmadı. Isterseniz ödemeyin daha sonra faiziyle ödersiniz ve işlemin benim yapmadığım ispatlanirsa geri alirsiniz deniliyor.bu konuda garanti bankasindan anlayış bekliyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Ekim 2013

    Müşterimiz Sn. Musa Ümit S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön