08 Nisan 2016

Garanti Bankası Kredi Kartımdan Bilgim Haricinde Yapılan Harcama!

07.04.2016 tarihinde Bonus kredi kartımın şüpheli işlemlerden dolayı banka tarafından kullanıma kapalı olduğunu öğrendim ve bankanıza ait Bonus ve American Express Kredi kartlarımın hepsini hemen iptal ettirdim. 07.04.2016 tarihinde kredi kartımdan bilgim haricinde gerçekleştirilen saat: 15:28, 15:29, 15:30 (248+138+178,50) toplam 564,50 TL Avea.com tr-fatura servisine ait harcamalar tarafımdan yapılmamıştır.

Kredi kartımın ek kartı yoktur. Avea firmasına ait hiçbir telefonum yoktur. Harcama İstanbul'da gerçekleştirilmiş olup kendim Bodrum Muğla'da ikamet etmekteyim. Bu harcamaların dolandırıcılar tarafından yapıldığı açık ve nettir. Bilgim haricinde şifresiz olarak gerçekleştirilen bu harcamaları kabul etmediğimi beyan ederim. Maaş müşterisi olduğum Garanti Bankası'nın bu durumu ivedilikle çözmesini talep etmekteyim.

Erhun 981 Okunma

Cevaplar

  • Erhun'un Teşekkür Mesajı15 Nisan 2016

    Garanti Bankası işlem sonuçlanıncaya değin geçecek zaman diliminde mağduriyetimi önlemek adına ekstremden bilgim haricinde gerçekleşen ödemeleri düşmüştür. Kendilerine teşşekür ederim. Bu dolandırıcıların bir an önce bulunmasını istiyorum ayrıca savcılığada suç duyurusunda bulunacağım.

  • Erhun11 Nisan 2016

    Şu an için Garanti Bankası'nın yetkilileri bilgim dışında yapılan bu harcamayı işlem sonuçlanıncaya kadar iptal edeceklerini söylediler henüz hesap ekstresi elime ulaşmadı. Ulaşınca kesin değerlendirmemi yapacağım. Sonuçta kartımın kopyalanıp şifresiz kanallardan bilgim haricinde yapılan harcamalardan asla mesul değilim! Kart elimdeyken yapılan bu harcalamaları kesinlikle kabul etmiyorum. İşlemin sonuçlanmasını bekliyorum. Yinede şu an için Garanti Bankası'nın bu ödemeleri ekstreden düşmesi bence iyi bir davranış.

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn. Erhun Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön