Garanti Bankası Kredi Kartımdan Bilgim Dışında Yurt Dışı Harcama.

Hasan Ç. |

Bonus kredi kartımdam bilgim dışında 2444 TL yurt dışı harcama yapılmış. Kartım telefon /posta ve internet üzerinden alışverişe kapalı olduğu halde ve kartım cüzdanımdayken kartımdan harcama yapılmış. Banka beni uyarma zahmetinde bulunmadı. Defalarca aramama rağmen 17 gündür konu ile ilgili araştırılıyor demekten başka hiçbir bilgi verilmiyor. Yapmadığım harcamayı ödedim.

Geri alabilmek için 6 aya kadar bekletilmem söz konusu. Ayrıca müşteriden kaynaklanan bir durum olduğunda alacağını faiziyle alan banka, kendi güvenlik açığından kaynaklanan bir problem olunca zaten müşterisini günlerce mağdur etmemiş gibi bir de müşterisinin alacağına faiz uygulamayarak ikinci bir mağduriyete sebebiyet veriyor.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  16:32

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş