Garanti Bankası Kredi Kartımdan Bilgim Dışında Harcama Yapıldı.

Tuna B. |

11/07/2016 tarihinde cep telefonuma gelen, "kartınızdan 1 $ yahoo ad manager işlemi size ait değilse 4440333 arayın" mesajının hemen ardından garanti cep bankacılığından kredi kartımı kontrol ettim ve yine yahoo ad manager adı altında 148,70 TL tutarında bir işlem daha gerçekleştiğini gördüm.

Bankadan sadece 1 dolarlık harcama mesajı tarafıma iletildi. Her iki harcama da bilgim dışında yapıldığından hemen müşteri hizmetlerini arayıp kartımı kapattırdım. Şikayetvar'da yazılan şikayetleri incelediğimde ise bu durumla alakalı olarak özellikle son zamanlarda bankanızla ilgili çok fazla sayıda şikayet olduğunu gördüm. Konuyla ilgili harcama itirazı dilekçesini e-posta yoluyla gönderdim ancak habersiz yapılan bu harcamalar şu an açık provizyonda bekliyor ve acilen iptal edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Temmuz
  10:44

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş