Garanti Bankası Kredi Kartımdan Alınan Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Turan Ş. |

Garanti Bankası kredi kartıma 59 TL kart aidatı yansıtılmış. Haksız alınan bu ücretin iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turan Ş.
  28 Ağustos
  16:07

  Garanti Bankası kredi kartıma 59 TL kart aidatı yansıtılmış. Haksız alınan bu ücretin iadesi ile ilgili yok size bonus aktarımı yaparız bilmem ne v. s sallayıp duruyorlar garanti bankası kadar müşterisini soyan bir banka dahi yok hem kredi konusunda hem kredi kartı konusunda ayrıca hesap işlem ücretleri konusunda bu kadar müşteriyi soymanında anlamı da yok diğer bankalar iptal ederken yok garanti bankası böle şöle anlatan temsilciler madem bankayı çok övüyorsunuz övmekte haklısını müşteriyi çok seviyo banka her işlemde alıyor ücretini fazlası ile haklıda olsa haksızda olsa...

 • 26 Ağustos
  10:26

  Müşterimiz Sn. Turan Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş