31 Ağustos 2013

Garanti Bankası Kredi Kartıma Vaat Ettiği Bonusu Yüklemedi!

Garanti Bankası'ndan daha önce sahip olduğum ve iptal ettirdiğim Money Card ile ilgili olarak tarafıma otomatik arama yapıldı. Kartı yeniden açtırırsam 65 TL bonus yükleneceği söylendi. Ben de kabul ettim ve kart yeniden açıldı. Kart henüz elime ulaşmadan 59 TL aidat yansıtıldı ve söz verilen 65 TL yüklenmedi. 59 TL'lik aidatı ödedikten sonra kartı kuryeden teslim almama rağmen kart tekrar açılmadı. Koskoca bankanın bana şu anda 65 TL borcu var ve ödemiyor. 1197*** no'lu müşterisi olarak tüm kredi kartlarımı ve maaş hesabımı başka bir bankaya taşıyacağım.

Levent 62 Okunma

Cevaplar

  • Levent03 Eylül 2013

    Tamamen iyi niyetli, yardımcı olmaya çalışan bir personel sayesinde sorun çözüldü. Hatalı ve problemli uygulamadan dolayı uzun süre mağdur kaldım. Uzun süre problemi çözmek için uğraştım. Müşterinin mağduriyetine dair verilen cevaplar tatmin edici değil ve geçiştirmeye yönelik. Tamamen haklı olmama rağmen haklılığımı kurumsal açıdan kabul ettiklerini düşünmüyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn. Levent B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön