Garanti Bankası Kredi Kartım Teslim Edilmiyor!

Sema E. |

Garanti Bankasından kredi kartı talebinde bulundum ve 06.10.2013 tarihinde kuryeye teslim edildiğine dair bilgi aldım. Her gün 'Kuryenetle' iletişim sağlıyorum, her aradığımda yarın teslim edeceklerini söyleyip umursamaz tavırla kartı teslim etme gayretine girmiyorlar.

Günlerdir kredi kartımı bekliyorum. Garanti Bankasının böyle bir kuryeyle çalışması, zamanında müşterisine hizmet vermesini engelliyor. Bankanın kuryeyle bağlantıya geçmesini istiyorum. Kart teslimatının bu kadar gecikmesinden şikayetçiyim...

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ekim
  16:01

  Müşterimiz Sn. Sema E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş