Garanti Bankası Kredi Kartım Teslim Edilmedi.

Gürcan B. |

Garanti Bankası'ndan yaklaşık 1 ay önce kredi kartı talebinde bulundum. Telefon ile görüşmeler sonrasında iş adresim teyit edildi ve kartın gönderildiği söylendi. Fakat gelen giden yok. Ayrıca kartı isteme amacım öncelikle yurt dışında kullanmaktı ki 2 gün sonra yurt dışına çıkıyorum. Kısaca bu saatten sonra o karta ihtiyacım yok. İptal edilmesini istiyorum. Bu kadar süre gelmeyen kart hiç gelmesin.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Kredi Kart Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gürcan B.
  26 Aralık
  17:16

  Büyük bir sürpriz oldu bana. Ben kartım bana ulaşmadı sanıyordum fakat kart hiçbir zaman yollanmamış üstüne üstelik başvurum bile gözükmüyor. Sanırım şizofreni başlangıcı yaşıyorum. Sonuç itibariyle olmayan bir kart iptal edilemeyeceğine göre şikayet benim için başarılı bir şekilde kapanmıştır.

 • 26 Aralık
  13:46

  Müşterimiz Sn. Gürcan B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş