15 Şubat 2013

Garanti Bankası Kredi Kartım Teslim Edilmedi!

Kredi kartım yaklaşık 1 aydır tarafıma ulaştırılamadı. Benimle irtibata geçilmemekte ve çalışmış olduğunuz kurye nette işi düzgün icra etmemektedir. Banka görevlileri ile irtibata geçtiğimizde kurye şirketi ile irtibata geçemediğinin bilgisi verildi. Ben bir müşteriyim ve sizlerin sloganı ise başka bir arzunuz öyle değil mi. Önce siz problemimizi çözün, yardımcı olun sonra başka arzumuzu sorarsanız. Kartımın tarafıma 15. 02. 2013 tarihinde saat 5'e kadar gönderilmesini talep etmekteyim. Konu hakkında acil dönüş yapmanızı bekliyorum.

Hesna 33 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

  • Hesna15 Şubat 2013

    Merhaba, Çalışmış olduğunuz Kuryenet berbat bir kurumdur. çalışanların hepsi agresif, terbiyesiz ve bilgisizdir. 5 Gündür konuşuyorum bana hep ses tonu yükseltildi, sözüm kesildi ve buna benzer bir çok davranışta bulunulmasına rağmen çözüm üretilmedi. Böyle berbat bir firmayla çalışıyor olmazsınız ya. Bu bir kalitesizliktir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön