03 Ekim 2014

Garanti Bankası Kredi Kartım Teslim Edilemedi!

Bonus kartımı 22 Eylül tarihinde kaybetmem dolayısıyla mevcut kartın iptalini ve yenisinin Boğaziçi Üni. Şubesine gönderilmesini 2123591250 no'lu telden bizzat şubeyi arayarak talep ettim. Ancak kartımın 1 hafta boyunca ev adresime 2 kere yönlendirildiğini tekrar şubeye durumu sormaya gidince öğrendim.

1 Ekim günü acil taleple kart şubeye istendi. 2 gün boyunca kart İstanbul içerisinde şubeye ulaşmadı. Bugün (3 Ekim) kendi imkanlarımla kartın kuryenin İstinye şubesinde olduğunu öğrendim. Sabahtan beri ısrarlı talebime rağmen kuryenin şube tarafından aranıp kartın tarafıma teslim edilmesini sağlayamadım.

Garanti'den ve özellikle Boğaziçi Üni. Şubesinden şikayetçiyim! Bayramda kartsız kaldım.

Hakan 1.490 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 08 Ekim 2014

    Cuma günü şikayeti siteye iletmemi takiben 444 0 338 nolu telefondan arandım. Görüştüğüm beyefendi olayın gelişimini benim tarafımdan dinledi, konu ile derhal ilgilenileceğini söyledi ve kartın en kısa zamanda teslim edileceğini belirtti. Ancak bayram tatilinden sonraki ilk gün 08 Ekim 2014 itibarı ile kart şubeye ulaşmamıştır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Ekim 2014

    Müşterimiz Hakan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön