Garanti Bankası Kredi Kartım Söylendiği Gün Gelmedi!

Burak Ç. |

Garanti Bankası'ndan 27.12.2013 tarihinde flexicard başvurusunda bulundum. Kart gelmeyince banka ile iletişime geçtim ve kuryeden bahsettiler bir takip numarası verdiler. Kuryeyi aradım ve 04.01.2014 tarihine randevu oluşturdular ve adreste olursam kesin ileteceklerini söylediler.

Saat 13:30 oldu ve kuryeyi tekrar aradım. Hafta sonu çalışmadıklarını söyleyen bir ses kaydıyla karşılaştım. Yanıltıldığımı hissettim. Üstüne üstlük bir mağazada stoktaki son ürünü almak için dakikalarca arayıp satmamaları için ikna etmeye çalıştım ve sonunda başardım. Yani Garanti Bankası ve Kuryenet ortaklığı tarafından insanların gözünde suçlu durumuna düştüm. Garant Bankası'yla maaş dışında hiç bir işlem yapmayacağım.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Ç.
  05 Haziran
  15:19

  Garanti bankasıyla çalışmak en büyük hatam oldu en yakın zamanda garanti bankasından kurtulucam inşallah.

 • 06 Ocak
  10:38

  Müşterimiz Sn. Burak Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş