Garanti Bankası Kredi Kartım Hala Elime Ulaşmadı!

Rıza Ç. |

05.01.2014 tarihinde, kredi kartımı kaybettim. Bunu fark ettiğim de 4440333 no'lu Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayarak kartı iptal edip, yeni kart talebinde bulundum. 10 gün geçmesine rağmen tarafıma kredi kartım ulaşmadı.

4440333 no'lu müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartım hakkında bilgi istedim, kart numarası olmadan hiçbir bilgi alamıyorum. Olmayan kartın numarasını nasıl bilebilirim? 10 gündür kartımın olmayışı ve tarafıma bilgi verilmemesi beni mağdur etmiştir. Mağduriyetimin giderilmesini ve tarafıma bildirilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ocak
  10:05

  Müşterimiz Sn. Rıza Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.
  T. Garanti Bankası A.Ş