31 Ocak 2014

Garanti Bankası Kredi Kartım Gelmedi!

2 Aralık 2013 günü kredi kartı başvurumu yaptım. Kartımın en geç bir ay içerisinde elime geçeceğini söylediler. Garanti Bankası'ndan banka kartımda olduğundan ve kartımın kayıtlı olduğu adres eski olduğundan adres değişikliği de yapıldı başvuru sürecimde.

Bana 25 Aralık günü, kartınız gönderim sürecine girmiştir şeklinde bir mesaj geldi, 27 Ocak 2014 günü kartımın Garanti Bankası'nın Buca şubesine teslim edildiği mesajı geldi. Kartı teslim aldığımda ise bu sefer kurye hatası denilen bir hata nedeniyle şifremi alamadım.

İki aylık bir süreçte hala kartı elime alamamış bulunmaktayım, bu hafta mesaj geldiği halde şubeye gittiğim halde kartımı alamadım ve bu bankadan şikayetçiyim!

Celal 119 Okunma

Cevaplar

  • Celal 04 Şubat 2014

    Bir saat içinde şikayete buradan cevap vermişsiniz ama 4 Şubat oldu ne arayan var ne soran.Geçen hafta pazartesi günü kartımı şubeden teslim alabileceğime dair mesaj gelmişti ancak şubeye gitmeme rağmen kartımın kuryede hatası verdiği söylendi ve şifremi alamadım sonra kartı teslim ettim aynı gün.Bankanızın İzmir/Buca şubesindeki çalışanı Sercan bey bana kartımın geri gönderildiğini ve bir hafta içinde kartımı alabileceğime dair vaatte bulundu bugün itibariyle sekiz gün oldu ve o vaatte gerçekleşmedi.Müşterinizle irtibata da geçmediniz açık ve net söylüyorum firmanıza dair olan güvenim kalmadı ve kartı da artık istemiyorum.Daha sert ifadeler kullanmamak için kendimi zor tuttuğumu söyleyebilirim.Yok efendim Sosyal Medya'da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor twitter hesabınızdan ve facebooktan şikayetimi iletebilirmişim , ben buradan ilettim işte sizde gördünüz şikayetimi neden hala irtibata geçmediniz?Bu mu sizin bankacılık anlayışınız!

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimiz Celal A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön